Hybrydowe telefony konferencyjne

Postępy w rozwiązaniach technologicznych zmieniają oblicze środowiska biurowego w dwojaki sposób. Ten proces zachodzi jednocześnie błyskawicznie i powoli. To samo dotyczy użytkowników – część z nich szybko przyjmuje nowe technologie, podczas gdy inni wolą korzystać ze znanych i sprawdzonych rozwiązań. Cztery telefony konferencyjne Konftel idealnie dostosują się do każdego typu osobowości w biurze.

Większość z nas z entuzjazmem korzysta z nowych technologii, realnie ułatwiających codzienne zadania. Jednak należy pamiętać, że po drugiej stronie skali są ci, którzy dość niechętnie dostosowują się do zmian. Pracodawcy wolą nie podejmować radykalnych kroków w kontekście wprowadzania technologicznych nowości i mogą mieć rację, oczekując na pełne udoskonalenie i spowszechnienie danych rozwiązań. Migracja całego systemu telefonicznego wiąże się z dużymi inwestycjami i niewiele firm decyduje się na podjęcie ryzykownych kroków. Mogą one okazać się jedynie przejściowym trendem, który za kilka lat zatrzyma się w miejscu.

Starcia kulturowe w spotkaniach biznesowych

Obecnie niewiele jest miejsc, gdzie kulturowe zgrzyty są tak oczywiste, jak w salach konferencyjnych lub w niewielkich, zatłoczonych pokojach przeznaczonych do spotkań biznesowych. To zjawisko zdaje się być nierozerwalnie związane ze środowiskiem biurowym w odniesieniu do wspólnych przestrzeni. Dotyczy zarówno tych, którzy błyskawicznie reagują na nowe technologiczne udogodnienia i chętnie je testują, jak i tych z bardziej konserwatywnym podejściem.

Powszechne są również nielubiane przez wszystkich spóźnienia, skutkujące wbiegnięciem do sali konferencyjnej w ostatniej chwili, by uczestniczyć w ważnym, prowadzonym zdalnie spotkaniu. W takich sytuacjach zderzamy się też z realiami konferencji: tłokiem, pośpiechem i mnogością czynności komunikacyjnych koniecznych do realizacji w tym samym czasie. Jedna osoba potrzebuje skorzystać ze Skype na komputerze, jednocześnie komuś zależy na wykonaniu pilnego połączenia z telefonu konferencyjnego, a jeszcze ktoś inny stara się zadzwonić z telefonu komórkowego. Taki chaos może doprowadzić do wielu problematycznych sytuacji, przed którymi mogą nas uchronić stale ewoluujące rozwiązania technologiczne.

Odpowiedź? Hybrydowe telefony konferencyjne Konftel

Warto przekonać się do wypróbowania wysokiej klasy hybrydowych telefonów konferencyjnych marki Konftel, w których zastosowano najlepszej jakości system dźwiękowy dostępny na rynku. Hybrydowe telekonferencje umożliwiają dowolny wybór sposobu połączenia.

Teraz jednocześnie z tego samego aparatu konferencyjnego może korzystać wielu użytkowników niezależnie od systemu, którym operuje biuro – DECT, linia VoIP (IP) lub analogowa, wirtualny PBX, połączenia GSM, czy np. Skype lub Vidyo na komputerze (USB). Optymalne dopasowanie telefonów hybrydowych Konftel do indywidualnych potrzeb i osobowości pracowników w biurze to gwarancja sprawnie przeprowadzonych telekonferencji, wspomaganych najlepszą technologią.

Konftel proponuje następujące zestawy:

  • Konftel 300IPx: http://www.konftel.pl/konftel-300ipx.html
  • Konftel 300Wx: http://www.konftel.pl/konftel-300wx.html
  • Konftel 300Mx: http://www.konftel.pl/konftel-300mx-gsm.html
  • Konftel 300: http://www.konftel.pl/konftel-300.html