Zynga prezentuje najnowszą fascynującą przygodową grę logiczną „Merge Magic!”

„Merge Magic!” stanowi kontynuację przebojowej gry „Merge Dragons!”. Gracze mają w niej do dyspozycji nowe mityczne stworzenia.

SAN FRANCISCO – (BUSINESS WIRE) – Spółka Zynga Inc. (Nasdaq:ZNGA), globalny lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosiła dziś wprowadzenie na ogólnoświatowy rynek gry „Merge Magic!”. Całkowicie nowej przygodowej gry logicznej, w której gracze mogą zdejmować klątwy rzucone na tajemnicze nowe światy, łącząc różne stworzenia i dopasowując nowe przedmioty, aby wygrywać nagrody, które umożliwiają im odblokowanie kolejnych niespodzianek w trakcie gry.

Gra „Merge Magic!” została opracowana przez producenta gier Gram Games, który stoi za takimi światowymi przebojami jak „Merge Dragons!”, „1010!” oraz „Six!”. Gra oferuje bogatą i oszałamiającą nową grafikę oraz wysoce wciągającą rozgrywkę, która gwarantuję rozrywkę dopasowaną do wyjątkowych ogrodów z magicznymi zwierzętami zebranymi przez graczy. Czy zastanawialiście się Państwo, jak może wyglądać krzyżówka pawia z kotem? W grze „Merge Magic!” można znaleźć „kotopawia”, który jest jedną z wielu unikalnych, fantastycznych zwierzęcych hybryd, które czekają na graczy.

„Chcieliśmy stworzyć grę logiczną, w której gracze będą mogli połączyć ze sobą dosłownie wszystko, aby stworzyć unikatowe mityczne zwierzęta, o których świat jeszcze nie słyszał – powiedział Eren Yanik, dyrektor ds. produktów Gram Games. – Gra „Merge Magic!” otwiera przed graczami świat nieograniczonych możliwości, wynosząc powszechnie znany plan gry „dopasuj i wyhoduj” na zupełnie nowe i całkowicie porywające wyżyny, umożliwiając graczom dogłębną eksplorację i pełne zanurzenie w świecie gry. Nasze przyszłe wydarzenia w grze będą również oferować społeczności graczy różne sposoby interakcji i korzystania z rozgrywki, nie tylko w odniesieniu do wszystkich naszych planowanych wydarzeń na nadchodzącą jesień oraz Halloween”.

W grze „Merge Magic!” gracze odkryją zaczarowane opowieści i misje w tajemniczym świecie o nazwie Mythia, w którym mogą połączyć wszystko w lepsze i potężniejsze przedmioty w trakcie swoich przygód w świecie gry przez „łączenie”. Jedyną nadzieję na zdjęcie klątwy z zaczarowanych ziem daje niezwykła moc gracza do łączenia wszystkiego – jaj, drzew, skarbów, gwiazd, magicznych kwiatów, a nawet mitycznych stworzeń.

„+Merge Magic!+ przenosi graczy do fantastycznych nowych światów, gdzie odkryją mityczne stworzenia, takie jak potężny jednorożec i zadziorna wróżka, oraz umożliwia im tworzenie niespotykanych hybryd, np. słonia i motyla, które razem tworzą +motylosłonia+ – powiedział Bernard Kim, prezes działu publikacji Zynga. – Gracze będą mogli godzinami cieszyć się odkrywaniem magicznych przedmiotów, tworzeniem zwierząt i zdejmowaniem klątw z tajemniczych, nowo poznanych królestw”.

Z jaj mogą wykluwać się prawdziwe cuda, które mogą następnie przeobrażać się w nowe i potężniejsze hybrydy. Na różnych poziomach gry gracze będą napotykać i rozwiązywać trudne zadania, które będą wymagały dopasowania przedmiotów, aby zdobywać nagrody i przenosić je do swojego ogrodu celem zebrania i hodowli istot.

Gracze powinni już przygotowywać się na świat magii, który ujawni się dzięki łączeniu elementów w ogrodzie i hodowli niesamowitych zwierząt!

Zalety gry:

• Możliwość odkrywania setek fantastycznych przedmiotów do dopasowania, połączenia i interakcji w ramach ponad 80 zadań w grze!

• Możliwość napotkania m.in. wróżek, jednorożców, minotaurów i nieznanych hybryd takich jak kotopaw (krzyżówka kota i pawia).

• Stawienie czoła klątwie, która została rzucona na ogród: w tym walka z mgłą i zniesienie klątwy w celu przywrócenia ładu i odzyskania siedziby magicznych stworzeń!

• Gracze muszą strzec się czarownic: w trakcie gry gracze mogą napotkać na swej drodze złe czarownice, których muszą się wystrzegać!

• Udział w licznych specjalnych wydarzeniach, umożliwiających zdobywanie istot o zaawansowanych zdolnościach, co pomoże w odbiciu ogrodu.

Grę „Merge Magic!” można już za darmo pobierać na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS oraz Android.

Nota redakcyjna:

• Dodatkowe materiały promocyjne dotyczące gry „Merge Magic!”, w tym zwiastun gry, można zobaczyć tutaj.

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ i Zynga Poker™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga na Twitterze i Facebooku.

Gram Games

Gram Games jest producentem gier na urządzenia mobilne, zaangażowanym w dostarczanie wysokiej jakości gier społecznościowych, które poprzez granie tworzą prawdziwe więzi. Firma została założona w 2012 roku, a w roku 2018 przejęte przez spółkę Zynga. Gram Games zbudowała zespół profesjonalistów z branży skupionych na tworzeniu wciągających gier na platformy mobilne w swoich pracowniach w Londynie i Stambule, tworząc takie tytuły jak „Merge Dragons!” i „1010!”. Więcej informacji na stronie: www.gram.gs.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat prasowy zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące, m.in uruchomienia przyszłych wydarzeń w grze powiązanych z grą „Merge Magic!”. Wypowiedzi takie cechują się obecnością takich wyrazów i wyrażeń jak „perspektywa”, „przewidywany” „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje”, „uważa”, „ma na celu”, „przewiduje”, „oczekuje”. Wypowiedzi wyrażone w czasie przyszłym zazwyczaj mają charakter wypowiedzi prognozujących. Wykonanie lub powodzenie działań zawartych w takich wypowiedziach prognozujących wiąże się ze znacznym ryzykiem, niepewnością i założeniami. Nie należy nadmiernie polegać na prognozach, które opierają się na informacjach dostępnych w dniu publikacji niniejszego komunikatu. Spółka nie zobowiązuje się do aktualizacji takowych wypowiedzi prognozujących. Dalsze informacje na temat tych ryzyka, wątpliwości i założeń są lub będą opisane bardziej szczegółowo w naszych publicznie dostępnych sprawozdaniach składanych na potrzeby Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych („SEC”), których kopie można uzyskać odwiedzając naszą stronę internetową poświęconą relacjom inwestorskim: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC: www.sec.gov.

Zdjęcia/Multimedia: https://www.businesswire.com/news/home/52091866/en

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Sarah Ross

tel. 310-924-1404

e-mail: saross@zynga.com

lub

Kjell Vistad

Gilberto Williams-Gamboa

ONE PR Studio (Zynga w USA)

tel. (510) 893-3271

e-mail: zynga@oneprstudio.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Źródło informacji: Business Wire