Game on: wejdź do gry z Gimperem w Avenidzie Poznań

Ostatni weekend września upłynie w Avenidzie pod znakiem gier online. Dla wszystkich gamerów i fanów technologicznej rozrywki poznańskie centrum handlowe przygotowało dwa dni pełne emocji z survivalową grą Fortnite w tle. Uczestnicy będą mogli spotkać się z mistrzami kategorii i gwiazdami YouTube’a oraz zmierzyć się w pojedynku o atrakcyjne nagrody, a wśród nich odwiedziny w Centrum Szkoleniowym AGO Esports w Warszawie. Czas wejść do gry z Gimperem!

Zbliża się wydarzenie, na które czekają gamerzy i fani gier online. W dniach 28-29 września w Avenidzie Poznań będzie można spróbować swoich sił w grze survivalowej Fortnite. A to wszystko w towarzystwie Top Team i mistrzów w kategorii. W ciągu dwóch dni będzie można wejść do świata gier, spotkać gamerów, zdobyć autografy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy na czas pełen emocji i świetnej zabawy z nutką rywalizacji – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Pierwszego dnia akcji (28 września) odbędą się eliminacje do wielkiego finału. W finale (29 września) gościem specjalnym będzie Tomasz Działowy, znany jako Gimper – polski twórca internetowy, prowadzący jeden z największych kanałów oraz największy talk-show na polskim YouTube. Pojedynek graczy będzie można oglądać w formie live streamingu na wielkim ekranie. Jest o co walczyć – 200 pierwszych uczestników otrzyma kartę podarunkową do Avenidy o wartości 50 złotych, a laureaci, którzy zajmą I, II oraz III miejsce wygrają karty podarunkowe o wartości 2000, 1500 oraz 1000 złotych. Dodatkowo, zwycięzca turnieju gAme Go On odwiedzi Centrum Szkoleniowe AGO Esports w Warszawie, co jest spełnieniem marzeń każdego młodego gracza.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z AGO Esports. To profesjonalna organizacja esportowa, rywalizująca o najwyższe cele sportowe na arenie międzynarodowej. Uczestniczy też w elitarnych rozgrywkach na najwyższym szczeblu ESL Pro League.

Polska jest jednym z większych rynków gier na świecie, dlatego wydarzenie gamingowe w Avenidzie to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich pasjonatów z Poznania i okolic. Turniej odbędzie się w dniach 28-29 września w godzinach 13:00-19:00 na scenie na fontannie.